MaBiBi to nie jest zwykły sklep internetowy.  MaBiBi to pracownia, w której z pieczołowitą starannością i dbałością o szczegóły powstają nietuzinkowe produkty. Na ich ostateczny kształt wpływ może mieć każdy z Was!

Znajdziecie u nas coś dla dzieci oraz coś dla dorosłych i co najfajniejsze – mogą to być dokładnie te same produkty! Dbamy o to, aby zakupione u nas rzeczy były nie tylko ładne, ale przede wszystkim praktyczne. Nasza domena to:

Rodzicielstwo bez niepotrzebnych zmartwień i radosne dzieciństwo bez zbędnych ograniczeń.

Terminy realizacji

Ponieważ nasze produkty są personalizowane, większość z nich nie jest dostępna „od ręki”. Czas oczekiwania zmienia się w zależności od pory roku i zapotrzebowania. W sezonie letnim nie przekracza on 12 dni roboczych, natomiast od września do lutego wydłuża się do 17 dni roboczych. Są to terminy maksymalne, na szczęscie często paczki lecą do Was poupływie zaledwie ich połowy.

Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić każdego z Was! Dlatego w wyjątkowych sytuacjach udaje nam się załamywać czasoprzestrzeń ;) i przyspieszyć realizację. W pilnych sytuacjach proszę pisać na kontakt@mabibi.pl lub zadzwonić 603 801 104.