„Aby rodzicielstwo było prostsze, a dzieciństwo bardziej radosne!”

MaBiBi to polska marka stworzona z myślą o wspieraniu naturalnego rozwoju dzieci, rodzicielstwa bliskości i życia blisko przyrody. Nasza oferta skierowana jest do rodziców, którzy cenią sobie produkty krajowe, szyte z bezpiecznych, atestowanych materiałów, z wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Nasi odbiorcy to najczęściej rodzice noszący swoje dzieci w chustach lub nosidłach oraz miłośnicy szeroko pojętego outdooru. Spośród tysięcy polskich marek wyróżnia nas to, że kładziemy ogromny nacisk na funkcjonalność. Przede wszystkim ma być wygodnie i praktycznie, a to wszystko pod przykrywką pięknych wzorów.

Praktyczność i design.

Zanim nasze produkty trafią do sprzedaży poddawane są wielu testom, które przeprowadzamy wraz z małymi MaBiBowi testerami. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania oraz praktyczności naszych produktów. Niemal każdy z nich posiada autorskie rozwiązania, dzięki czemu np. zwykła osłonka na chuściocha zyskuje +100 punktów do funkcjonalności i innowacyjności :) A tradycyjny softshellowy kombinezon staje się całoroczną odzieżą do zadań specjalnych, która wystarczy na 3 lata! Multifunkcyjność i uniwersalność zastosowania – to wyróżnia nasze produkty. Stawiamy również na unikalność, dlatego klienci mogą dokonywać indywidualnych personalizacji produktów według swoich potrzeb. W 2020 roku wprowadziliśmy do oferty całą gamę naszych autorskich wzorów, co czyni nasze produkty jeszcze bardziej wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Nasze produkty.

W naszej ofercie znajdują się między innymi całoroczne osłonki dla rodziców chustujących, piękne i praktyczne parki dla mam, niespadające ;) buciki-niechodki, wodoodporne softshellowe kombinezony, które rosną wraz z dzieckiem o 3 rozmiary, czy specjalnie zaprojektowane zimowe rękawiczki dla dzieci. Jednym z ulubionych produktów naszych klientów są pakerki – bardzo pojemne giga nerki, posiadające dużo ciekawych udogodnień w postaci: zawieszek do wózka, „trzeciej ręki” dla starszaka, dotykowego panelu na rower, itd. W komplecie zawsze można dobrać identyczną nerkę dziecięcą z zawieszkami do rowerka/hulajnogi.